T E A H O U S E

Önceliğimiz siparişleri doğru almaktır. Müşteri istekleri elimizden gelidiğince ön plandadır. Tedarik edemeyeceğimiz veya gerçekleştiremeyeceğimiz siparişleri almamaya dikkat ederiz.Servislerimizde Amerikan Kağıt servisi kullarak hijyenliğe dikkat ederiz.Detaylar...

Önceliğimiz; Tabi ki temizlik. Temiz çatal bıçak servisi. Siparişlerin doğru alnıması ve zamanında teslim edilmesi en başta gelen önceliğimizdir.

Temizlik felsefemiz her zaman ve her yerde geçerlidir. Masaların, örtülerin, dışarda bulunan kültablalarının temiz olması dikkat ettiğimiz önceliklerdendir. Zaten ürünlerin temiz ortamda hazırlanması olmazsa olmazlarımızdandır.

En büyük önceliğimiz ise ürünlerin taze ve sağlıklı bir ortamda işlem görmesidir. İletişim kurduğumuz satıcılarımız yakınlarımıda olmasından dolayı bizde bayat veya bozuk ürün asla bulunmaz. Gerektiğinde gerektiği kadar ürün tedarik ederiz.

Her müşteri bizim için potansiyel yeni müşteri olduğu için müşteri sağlığı bizim temel öğemizdir. Tüm ürünler temiz ortamda hazırlanıp taze olmasından dolayı müşterilerimiz yediklerinden sonra asla bir sağlık sıkıntısı yaşamazlar.Detaylar...